زورو

زورو

پخش
افزودن به لیست علاقه مندی
زورو

زورو 12+

ژانر
بازدید
۴۶۷
بار
دوبله فارسی
دارد
سال ساخت
۲۰۲۴
رده سنی
+۱۲
کشور
اسپانیا
پخش فصل 1 قسمت 1

خلاصه داستان

"دیگو دلا وگا" برای انتقام مرگ پدرش به کالیفرنیا بازگشته و پس از به عهده گرفتن عنوان "زورو" با فرماندار و یک جامعه مخفی روبرو می‌شود. در این میان کشف اسرار خانوادگی باعث می‌شود ...

نمایش بیشتر
زورو

برگزیده

دیگو د لا وگا برای انتقام قتل پدرش به کالیفرنیا باز می گردد. پس از به عهده گرفتن عنوان زورو، او مبارزه خود را علیه ناه-لین، یک بومی آمریکایی که معتقد است میراث او را دزدیده است، آغاز می کند. دیگو با فرماندار، مادر روبرو خواهد شد

فصل ۱ قسمت ۱

زورو

وراثت

برای جلب توجه زورو، دیگو و لولیتا در یک دزدی در دفتر وام گروگان گرفته می شوند. لولیتا مجروح می شود و دیگو می پرسد که آیا او به وظیفه پوشیدن ماسک عمل می کند یا خیر.

فصل ۱ قسمت ۲

زورو

شرط

زنی در محله چینی ها ناپدید شده است و زورو را برای اقدام فرا می خواند. با انفجار ناگوار معدن رامیرز اوضاع بدتر می شود. علاوه بر این، دیگو از خبر دردناک قتل پدرش مطلع می شود.

فصل ۱ قسمت ۳

زورو

انتقام

زورو در یک جنگ آشکار علیه فرماندار ترس ایجاد می کند. لولیتا از احساسات خود برای دیگو درهم می‌رود در حالی که موناستریو چیزی در مورد زورو رونمایی می‌کند که قرار است همه چیز را تغییر دهد.

فصل ۱ قسمت ۴

زورو

اعدام

Monasterio مشکوک است که زورو آن چیزی نیست که فرماندار ادعا می کند. دیگو و ناه لین احساس می کنند مجبورند اختلافات خود را پشت سر بگذارند و برای آزادی مردم بومی اسیر شده آتش بس برقرار کنند. دیگو یک سرنخ حیاتی برای یافتن موی پدرش کشف می کند

فصل ۱ قسمت ۵

زورو

بازی های ماسک

به نظر می رسد حراج زمین های رامیرز یک برنده از پیش تعیین شده دارد: شرکت روسی-آمریکایی. درست پس از تلاش برای جلوگیری از آندریویچ از حراج، دیگو از بازدید قبیله خرس شگفت زده می شود. لولیتا با احساسات خود گیج شده است

فصل ۱ قسمت ۶

زورو

افسانه

روایت‌های زورو در کالیفرنیا ظاهر می‌شود، که به ایوانووا کمک می‌کند قطعه گمشده را در برنامه‌هایش پیدا کند. دیگو آخرین اخطار را از یکی از مردان ناهلین دریافت می کند که هویت مخفی او را به خطر می اندازد.

فصل ۱ قسمت ۷

زورو

عروسی

ناه-لین متوجه می شود که لولیتا نقطه ضعف دیگو است، بنابراین او را تهدید می کند که اگر زورو بودنش را رها نکند، او را در روز علف هرز خود خواهد کشت.

فصل ۱ قسمت ۸

زورو

بی نقاب

قبیله خرس از دیگو برای تست وفاداری می خواهد. اگر بخواهد جلوی آن را بگیرد باید قبل از موعد مقرر قاتلان را کشف کند. لولیتا در مورد هویت زورو با دیگو روبرو می شود.

فصل ۱ قسمت ۹

زورو

رقص ماسک سه جنازه

گوادالوپ و سامائل به لس آنجلس می رسند تا بخشی از ارث الخاندرو را مطالبه کنند. مهلت تقریباً به پایان رسیده است: دیگو باید Monasterio را بکشد.

فصل ۱ قسمت ۱۰

100
این فیلم رو دوس داشتند

نظرات کاربران / 0 نظر

این فیلم چطور بود؟

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید.