بستن تبلیغات
بارگذاری صحفه

دیدن این فیلم جرم است

سال ساخت
1397
مدت زمان
91 دقیقه
کشور
ایران
رده سنی
18+
بازدید
91
بار
امعرفی فیلم ایرانی دیدن این فیلم جرم است دیدن این فیلم جرم است! فیلمی در ژانر سیاسی به کارگردانی و نویسندگی رضا زهتابچیان و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه محصول تازه سازمان سینمایی سوره حوزه هنری است. این فیلم که دریافت پروانه ساخت آن مسیر پر پیج و خمی داشته است، به…
18+
مناسب برای سنین بالایی 18+ سال
قسمت های فصل اول
قسمت های فصل دوم
قسمت های فصل سوم
قسمت های فصل چهارم

امعرفی فیلم ایرانی دیدن این فیلم جرم است
دیدن این فیلم جرم است! فیلمی در ژانر سیاسی به کارگردانی و نویسندگی رضا زهتابچیان و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه محصول تازه سازمان سینمایی سوره حوزه هنری است. این فیلم که دریافت پروانه ساخت آن مسیر پر پیج و خمی داشته است، به ماجرای یک گروگانگیری می پردازد.

فیلم سینمایی دیــدن این فیلم جــرم است بعد از اکران در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر متقاضی اکران در نوروز ۹۸ شدکه این درخواستبه سرانجام نرسیــد و پس از آن نیز حاشیه‌های عدم صدور پروانه نمایش به وجود امد

.

با این حال این فیلم برای اکران نوروزی سال ۹۹ نیز متقاضی شد

تا اینکه محمدرضا شفاه تهیه‌کننده فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت نمایش این فیلم سینمایی گفت.

مــا دوست داریم این فیلم هر چه زودتر دیده شود اما موقعیت امروز موقعیت سختی است.

با این وجود قصد داریم این فیلم را در سال جاری به نمایش بگذاریم.

فیلم‌سینمایی دیدن این فیلم جرم است از چهارشنبه ۱۷ دی ماه ۱۳۹۹ روی پرده سینماهای سراسر کشور رفت و پس از اتمام اکران وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

مرتبط
کالکشن جدید وجود ندارد

به زودی.