ظاهر فریبنده ۲

ظاهر فریبنده ۲

ژانر
بازدید
675
بار
سال ساخت
2022
مدت زمان
137 دقیقه
کشور
هندوستان
رده سنی
12+

برای دانلود و تماشای آنلاین ip خود را به ایران تغییر دهید

در فیلم ظاهر فریبنده 2 : هفت سال پس از بسته شدن پرونده ویجی و خانواده اش، یک سری حوادث غیرمنتظره ، حقایقی را روشن می کنند که همه چیبز را
12+
مناسب برای سنین بالایی 12+ سال

یک فیلم جنایی،درام هندی زبان هندی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی آبیشک پاتاک و محصول استودیو پانوراما، استودیو Viacom18 و فیلم‌های سری تی است.

در این فیلم آجی دوگن، آکشای خانا، تابو، شریا ساران و ایشیتا دوتا به ایفای نقش پرداخته اند. همچنین راجات کاپور، مرونال جاداو، ساوراب شوکلا و کاملش ساوانت در نقش های فرعی حضور دارند.

بلافاصله پس از انتشار فیلم اصلی در فوریه ۲۰۲۱، بازسازی شروع شد و در همان سال نهایی شد. همه بازیگران قبلی حفظ شدند، با Khanna و Shukla به عنوان بازیگران جدید.

عکاسی اصلی این فیلم در فوریه ۲۰۲۲ آغاز شد و در ژوئن ۲۰۲۲ به پایان رسید. این فیلم عمدتاً در گوا فیلمبرداری شد و فیلمبرداری آن نیز در بمبئی و حیدرآباد انجام شد. موسیقی این فیلم توسط دوی سری پراساد ساخته شده است.

Drishyam 2 در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ در سراسر جهان اکران شد و نقدهای مثبتی دریافت کرد. منتقدان به ویژه بازی بازیگران، نویسندگی، فیلمبرداری و تدوین را تحسین کردند.

این فیلم در عرض ۴ روز در بازارهای جهانی ۱۰۰ کرور (۱۳ میلیون دلار آمریکا) فروخت و در عرض ۶ روز پس از اکران وارد کلوپ ۱۰۰ کرور هند شد. تا ۲۲ ژانویه ۲۰۲۳، این فیلم ۳۴۳ کرور روپیه (۴۳ میلیون دلار آمریکا) در سرتاسر جهان فروخت تا به عنوان دومین فیلم هندی پرفروش سال ۲۰۲۲ و سی و پنجمین فیلم هندی پرفروش تمام دوران قرار گیرد.

کالکشن جدید وجود ندارد